Rreth nesh

Historia jone

I vendosur në Ksamil, brenda 1.2 km nga plazhi i Puerto Rico dhe 2.3 km nga Parku Kombëtar i Butrintit, Hotel ZEKA ofron akomodim me tarracë dhe si dhe parkim privat falas për mysafirët që lëvizin me makinë. Me një kopsht, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, një ATM dhe këmbim valutor për mysafirët.

Në hotel, dhomat janë të pajisura me një oborr spanjol me pamje nga liqeni. Në Hotel ZEKA çdo dhomë përfshin një TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore. Zona është e popullarizuar për çiklizëm, dhe makina me qira është në dispozicion në akomodim.

Komoditete & Facilitete

Tarrace

Kopsht

Port

Kondicioner

Hotel Zeka Galeri

Çfarë thonë të ftuarit tanë

Ne krenohemi që u shërbejmë mysafirëve tanë me përvojën më të mirë. Lexoni se çfarë thonë.

Halit

“Gjithçka është shumë e re, Anna është shumë miqësore, Hoteli ka një vendndodhje qendrore, afër plazheve, qendrës dhe tregjeve, ballkoni është i madh dhe ka një pamje të mirë. Herën tjetër do të rezervoj sërish Hotel Zeka, faleminderit shumë.”

Marko

"Shkëlqyeshëm i pastër, pronarët dhe stafi ishin jashtëzakonisht të dobishëm dhe të sjellshëm. Hoteli është krejt i ri, gjithçka është e pastër, moderne dhe gjithçka ishte në vend, si dhoma, banjo, të gjitha lehtësitë dhe pajisjet. Patjetër që rekomandohet."

Krzysztof

"Një mikpritës shumë i mirë dhe i dobishëm, padyshim një vend që ia vlen të rekomandohet. Shumë i pastër. Ndodhet në një distancë të shkurtër nga qendra dhe plazhet, por falë kësaj është shumë i qetë dhe i qetë. Wi-Fi shumë i mirë..."

sq