MIRE SE ERDHET NE

ZEKA HOTEL

Hotel ZEKA mirëpret mysafirë që nga 30 Qershor 2020

Rreth nesh

Më shumë se një hotel

I vendosur në Ksamil, 7 minuta në këmbë nga plazhi i Ksamilit dhe gjysmë kilometër nga Ksamil Beach 9, Hotel ZEKA ofron akomodim me kopsht dhe WiFi falas në të gjithë pronën, si dhe parkim privat falas për mysafirët. Duke shfaqur dhoma familjare, kjo pronë gjithashtu u ofron mysafirëve një tarracë. 

Komoditete & Facilitete

Parkim Falas

Wifi Falas

Dhomat jo duhanpirëse

Kondicioner

Dhomat Tona

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju

Dhomë per tre persona

Kjo dhomë treshe përmban një aneks kuzhine, enë gatimi dhe ajër të kondicionuar.

Dhomë Deluxe per dy persona

Kjo dhomë dyshe ka një izolim të zërit, pamje nga kopshti dhe ajër të kondicionuar

Dhomat tona

Në hotel të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, dollap, TV me ekran të sheshtë, banjo private, çarçafë, peshqir dhe një oborr spanjol me pamje nga liqeni. Disa dhoma do t'ju ofrojnë një kuzhinë me frigorifer dhe një sobë.

 

Çfarë thonë të ftuarit tanë

Ne krenohemi që u shërbejmë mysafirëve tanë me përvojën më të mirë. Lexoni se çfarë thonë.

Halit

“Gjithçka është shumë e re, Anna është shumë miqësore, Hoteli ka një vendndodhje qendrore, afër plazheve, qendrës dhe tregjeve, ballkoni është i madh dhe ka një pamje të mirë. Herën tjetër do të rezervoj sërish Hotel Zeka, faleminderit shumë.”

Marko

"Shkëlqyeshëm i pastër, pronarët dhe stafi ishin jashtëzakonisht të dobishëm dhe të sjellshëm. Hoteli është krejt i ri, gjithçka është e pastër, moderne dhe gjithçka ishte në vend, si dhoma, banjo, të gjitha lehtësitë dhe pajisjet. Patjetër që rekomandohet."

Krzysztof

"Një mikpritës shumë i mirë dhe i dobishëm, padyshim një vend që ia vlen të rekomandohet. Shumë i pastër. Ndodhet në një distancë të shkurtër nga qendra dhe plazhet, por falë kësaj është shumë i qetë dhe i qetë. Wi-Fi shumë i mirë..."

Hotel Zeka Galeri

sq